YILMOP Profesyonel

Gizlilik Sözleşmesi

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Gizlilik Sözleşmesi
YILMOP Profesyonel Temizlik Ekipmanları İmalat-Satış;firması,www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesi üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.


www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesi sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, üye profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik çalışmalarda sadece YILMOP Profesyonel Temizlik Ekipmanları İmalat-Satış;firması  ve www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesi bünyesinde kullanılmaktadır.

YILMOP Profesyonel Temizlik Ekipmanları İmalat-Satış;firması,www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesi üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.


YILMOP Profesyonel Temizlik Ekipmanları İmalat-Satış;firması, e-posta adresleri ve www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesi üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.    


Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesi üyelerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla YILMOP Profesyonel Temizlik Ekipmanları İmalat-Satış;firması iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesini kullanmanız veya bu sitenin veya onun link oluşturduğu diğer siteler üzerindeki herhangi bir malzemeyi indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınıza, bilgisayar programlarınıza, verileri veya diğer size ait malzemelere bulaşabilecek dağıtılmış hizmet engelleme saldırısı, virüs veya diğer teknolojik olarak zararlı malzemelerin verdiği herhangi bir zarar veya ziyandan mesul olmadığımızı peşinen bildiririz.


ÜYE, yalnızca kişisel kullanımı için temin edilen içeriği depolayabilir, yazdırabilir ve görüntüleyebilir. ÜYE, www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesinde görünen hiçbir içeriği veya içeriğin kopyalarını yayınlayamaz, işleyemez, dağıtamaz veya başka hiçbir şekilde ve hiçbir formatta çoğaltamaz veya söz konusu hiçbir içeriği bir işletme veya ticari müessese ile bağlantılı olarak kullanamaz.
Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


www.yilmop.com.tr  e-ticaret  sitesini kullanmakla burada yapılan işlemleri onaylamış ve temin ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu garanti etmiş sayılırsınız.


Herhangi bir zamanda günlük e-posta gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan “e-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla, hiçbir şekilde YILMOP Profesyonel Temizlik Ekipmanları İmalat-Satış;firması ve www.yilmop.com.tr e-ticaret sitesi  veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin PAY TR Ödeme Hizmetleri A.Ş. ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Ayrıca www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesinde  kişisel bilgilerin ve hesabınızın güvenliği için SSL güvenlik sistemi kullanmaktadır.  Bilgileriniz şifrelenerek, 3. şahısların ellerine geçmesi engellenmiştir. Ödeme işlemlerinde kullanılan kart bilgileri hiçbir zaman sistemimize kaydedilmemektedir.
Şartlar ve Koşullar
Genel
Tüm ürünlerin üretimini ve satışını kendi yaptığımız ürünler kısaca;YILMOP Professional etiketli ürünler,YILMOP Profesyonel Temizlik Ekipmanları İmalat-Satış;firması’ nın tescilli markası olup, www.yılmop.com.tr ise YILMOP Profesyonel Temizlik Ekipmanları İmalat-Satış; firması’nın e-ticaret internet satış mağazasıdır. İşbu e-ticaret sitesine  (www.yilmop.com.tr) erişim, işbu e-ticaret sitesinin kullanımı ile işbu e-ticaret sitesi aracılığıyla ulaşılan ürünler ve hizmetler aşağıda verilen şartlara, koşullara ve duyurulara tabidir.

Hizmetleri kullanmakla, tarafımızca zaman zaman değiştirilebilecek üyelik koşullarının tamamını kabul etmiş sayılırsınız. Üyelik koşulları üzerinde yapılmış olabilecek değişikliklerden haberdar olmak için bu sayfaları düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz. www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesine erişim geçici süreliğine sağlanmış olup, hizmetleri önceden haber vermeksizin geri çekme ve değiştirme hakkını saklı tutarız. Ne kadar süreliğine olursa olsun herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebeple www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesine erişilememesi bizim mesuliyetimizde değildir. Zaman zaman www.yilmop.com.tr  e-ticaret sitesinin belirli veya tüm bölümlerine erişimi kısıtlayabiliriz.YILMOP Profesyonel Temizlik Ekipmanları İmalat-Satış;firması,tamamen kendi takdir yetkisine bağlı olmak suretiyle herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin işbu www.yilmop.com.tr e-ticaret sitesi hizmetlerini ve/veya herhangi bir sayfasını düzeltme, kaldırma veya değiştirme hakkına sahiptir.

whatsappp+